Kutuda Beyaz Kırmızı Harfli Güller

Kutuda Beyaz Kırmızı Harfli Güller

  • 1.200 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 4951

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

İzmir Çiçekçilik ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

41 adet birinci kalite beyaz ve kırmızı güller ile beyaz kutu içerisine alıcı kişinin baş harfi yazılarak hazırlanmaktadır. Mitolojide, güzellik ve sevgi ile ilişkilendirilen beyaz ve kırmızı güllerden çokça bahsedildiği gözlemlenmiştir. Güller ile yapılan süslemeler ile krallar ve kraliçeler şımartılırdı. Güllerin, romantik önemini anlatan, birçok efsane vardır. Yer ve zamandan bağımsız olarak tutkulu aşkın ve romantizmin yegane simgesi güller olmuştur, bu sebepler sevgililere her yıl milyonlarca gül hediye edilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR