Kutuda 21 Fuşya Gül

Kutuda 21 Fuşya Gül

  • 320 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 5562

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Beyaz şık kutu içerisine 21 adet ithal birinci kalite fuşya gül kullanılarak hazırlanmış ürün, sevginizi sizin yerinize dillendirecek. Fuşya güller ile dolu kutu güller ile aynı renk kurdele ile süslenerek hoş bir sunum hazırlanmaktadır. 21 gül, çiçek dilinde samimi aşk anlamını taşır. Gül sayısının tek olması, hayatımda bir tek sen varsın ve seni seviyorum demektir. Fuşya güller ise yüzyıllardır aşk ve romantizmin sembolü olan çiçektir. Sevgiliye "Seni seviyorum" demenin klasik ve şık yolu, fuşya güller ile dolu göz alıcı bir hediye göndermektir. Özellikle, sevgililer günü, evlilik yıl dönümü gibi hatırlanması gereken özel günler için en ideal hediye seçeneklerinin başında fuşya güller gelmektedir. Bu sebeple, her yıl milyonlarca fuşya gül siparişi ile sevgililer mutlu edilmektedir. 


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR