Kutuda Kır Çiçekleri

Kutuda Kır Çiçekleri

  • 900 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 2979

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

İzmir Çiçekçilik ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Kutuda Kır Çiçekleri - Yaklaşık 30 cm yüksekliğinde ürün, siyah şık kutu içerisine pembe, mor, lila, beyaz Hüsnü Yusuf çiçekleri kullanılarak hazırlanmış Kutuda kır çiçekleri tasarımına alıcı kişi bayılacak. Küçük, sevimli ve parlak renkli çiçek kümesi görüntüsü ile hayran kitlesi geniş olan Hüsnü Yusuf çiçeği anneye, sevgiliye, eşe, dosta gönderilebilecek sevilen ve çokça tercih edilen bir çiçektir. Doğayı ve kırları andıran nostaljik görüntüsü ile de Hüsnü Yusuf çiçeği pozitif duygular uyandırır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR