Kutuda Orkide Sepeti

Kutuda Orkide Sepeti

  • 600 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 3296
Stokta yok. Benzer ürünler için tıklayınız.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Siyah kutu üzerine mor ve beyaz orkideler, kırmızı ve beyaz güller, ortancalar kullanılarak hazırlanmış çiçek tasarımı göz alıcı ve hoş görüntüsü ile herkesin beğenisini kazanacak cinsten. Çiçekleri kelebeğin kanatlarını andıran, egzotik görüntüsü ile bilinen orkideler mutluluk, bahar, canlılık, tazelik ve uzun bir ömrü simgeler. Beyaz ve kırmızı romantik güller ise tutkuyu ifade eder. Orkidelerin, güllerin ve ortancaların uyum içerisinde dizaynı ile hazırlanmış kutuda çiçek tasarımı sevgiliye, eşe ve arkadaşa sunulacak harika bir hediyedir.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR