Kutuda Romantik Güller
Kutuda Romantik Güller

Kutuda Romantik Güller

  • 120 ,00 TL  
  • 96 ,00 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 5211

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

 23x17 cm ebatlarında kutu içerisinde kırmızı ithal güller ile hazırlanmış romantik sunum. Cipsolar ve kırmızı kurdele ile süslemesi yapılan ürün aşkınızı, ilginizi ve hayranlığınızı sizin yerinize dillendirecek ve aranızdaki bağı daha da güçlendirecek. Yaklaşan doğum günü, sevgililer günü veya yıldönümünüz için sevgilinizin kalbini yeniden çalacak bir hediye arıyorsanız romantik güller çok doğru bir seçim olacaktır. Etkileyici kırmızı güller ile dolu romantik bir kutudan heyecan duymayacak kişi yoktur özellikle de bu güller sevgiliden geldiyse.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR