Kutuda Yavruağzı Somon Gül 21 Adet
Kutuda Yavruağzı Somon Gül 21 Adet

Kutuda Yavruağzı Somon Gül 21 Adet

  • 160 ,00 TL  
  • 128 ,00 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 2195

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

23*20 cm ebatlarında siyah şık kutu üzerine ithal ve birinci kalite 21 adet yavruağzı somon gül, gelin çiçeği ismi ile tanınan cipsolar kullanılarak özenle hazırlanmış kutuda gül tasarımı süslemesi güller ile aynı tonlar kurdele ile yapılmaktadır. İthal somon güller, mükemmel çiçek kalitesini sunan hoş renkli güllerdir. Yavruağzı güllerin eski bir geçmişi vardır. Binlerce yıldır sevginin ve güzelliğin simgesi, sevilen kişiye hediye edilen somon güller, bulunduğu ortamı süsleyen en güzel çiçeklerden olmanın dışında parfüm yapımında da kullanılır. Sevdiğiniz kişiye bayılacağı ve klasik olmayan renkleri ile akılda kalıcı kutuda güller göndermek isterseniz kutuda yavruağzı somon gülleri tercih etmeniz yerinde bir karar olacaktır.Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR