Lila Çiçek Buketi
Lila Çiçek Buketi

Lila Çiçek Buketi

  • 320 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 2334

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Pembe gerberalar, yavru ağzı lisyantuslar, kırmızı ve beyaz güller, cipsolar, vargatuslar ile hazırlanan kucak dolusu şık çiçek buketi alıcı kişiyi çok mutlu edecek. Ürün süslemesi lila ambalaj ve lila kurdele ile yapılmaktadır. Talebe göre süslemede değişiklik yapılabilir. Lila çiçek buketi, doğum günü, mezuniyet, kadınlar günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde gönderime uygun şık ve özellikle kadınların bayılacağı tonlarda gösterişli bir hediye üründür. Lila renk, hayranlığı, beğeniyi ve başarıyı temsil eder. Temelleri kraliyete dayanan mor renk, aynı zamanda zenginlik ve zarafet ile ilişkilendirilir. Lila rengi çiçek buketi, sevilen kişiyi hediye edilen çiçekler arasında trend bir üründür.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR