Mavi Gül Buketi Abakada 14 Adet

Mavi Gül Buketi Abakada 14 Adet

  • 210 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 4875

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

14 adet mavi gülün özel abaka ambalajda özel sunumu oldukça şık ve göz alıcıdır. Buketin süslemesi güller ile aynı tonda mavi kurdele ile yapılmaktadır. Gökkuşağının son rengi mavi, hayal gücünün ve gizemin sembolüdür. Mavi gül kişide sevgi ve saygı duygularını uyandırır. Ayrıca imkansız aşkı imkansızı başarmak ve yeni başlangıçları temsil eden mavi güller sevilen kişiye gönderilebilecek özel bir hediye çiçektir. Doğada bulunmayan mavi güller, beyaz güllerin işlem görmesi ile özel olarak hazırlanır ve sunulur. Sevdiğiniz kişiye kelimeler ile anlatamadığınız duyguları özel ve nadir bulunan mavi gül buketi ile gösterebilirsiniz. Hayatta yeni başlangıçları temsil eden mavi güller, doğum günleri, yeni bir iş, yeni bir macera veya yeni bir olayı kutlamak için sevilen kişiye gönderilebilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR