Peluş Fil Gri 65 cm

Peluş Fil Gri 65 cm

  • 149 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 1962

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Gri Pelüş Fil - 65 cm boyunda %100 pamuk, gri sevimli pelüş file alıcı kişi bayılacak. Yüksek kaliteli malzemelerle yapılmış sevimli fil görüntü olarak da çok cezbedici. Kişide pozitif hisler uyandıran, sarılmada ve uyumada kullanılabilecek pelüş fil aynı zamanda dekoratif görüntüsü ile odayı süslemede de kullanılabilir. Hasta ziyaretleri, doğum günü kutlamaları hatta sevgililer günü için hoşa gidecek tatlı bir sürpriz yapmak istediğinde tercih edilecek harika bir hediyedir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR