Peluş Pembe Ayakta Büyük Boy Ayıcık ( 160 cm )

Peluş Pembe Ayakta Büyük Boy Ayıcık ( 160 cm )

  • 700 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 9005

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

160 cm boyunda sevimli pembe pelüş ayıcık %100 pamuktan yapılmıştır. Sarılmak ve yastık olarak kullanmak için harika olan bu ürünü sevdiklerinize göndererek hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Doğum günü, sevgililer günü veya içinizden geldiği için sevdiğiniz birine sürpriz yapmak istediğinizde Pembe Peluş bir ayıcıktan daha iyisi yoktur. Alıcı kişi kalıcı bir hediye olan bu ürüne baktıkça sizi yad edecektir ve yokluğunuzda dahi sizinle birlikteymiş gibi aklında olacaksınız. Sevimli görüntüsü ile pozitif enerji yayan dekoratif ve kaliteli pelüş ayıcığı hemen sipariş verebilirsiniz.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR