Sepette Beyaz Çiçek Aranjmanı

Sepette Beyaz Çiçek Aranjmanı

  • 249 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 3868

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 70 cm boyunda çiçek aranjmanı, beyaz güller, beyaz lilyumlar, beyaz lisyantuslar, vergatuslar, cipsolar ve dekoratif yeşil garnitürler kullanılarak hazırlanmış çok şık ve gösterişli bir çiçek aranjmanıdır. Ürün taba rengi sepet üzerine tasarlanmıştır. Taba rengi çiçek sepeti çiçek aranjmanına natural bir hava katmaktadır. Özel beyaz çiçek aranjmanı, sevdiklerini tebrik etmek, teşekkür etmek, doğum günü, düğün, açılış gibi özel günlerde hoş dileklerinizi iletmek için muazzam bir seçimdir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR