Siyah Kutuda 41 Kırmızı Gül
Siyah Kutuda 41 Kırmızı Gül

Siyah Kutuda 41 Kırmızı Gül

  • 2.000 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 5209

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

İzmir Çiçekçilik ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

30 x 20 ebatlarında siyah şık kutu içerisine birinci kalite 41 adet kırmızı gül kullanılarak hazırlanmış bir kutu dolusu tasarım çiçek hem çok şık hem çok gösterişli. Sevdiklerinize içten duygularınızı ifade etmenin en zarif yolu hayranlığı ve aşkı simgeleyen kırmızı güllerdir. Kutuda en taze ve güzel kırmızı güller ile hazırlanmış sunum sevdiğinizin kalbine giden yol olacak. Sevgiliye en gönderilebilecek en güzel hediye kırmızı güller ile biricik aşkınızın kalbine dokunun.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR