Siyah Kutuda Kırmızı Güller Baş Harf

Siyah Kutuda Kırmızı Güller Baş Harf

  • 472 ,00 TL  
  • 377 ,60 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 5519

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Siyah şık kutu üzerine 41 adet birinci kalite kırmızı ve beyaz güller kullanılarak, özel kişinin baş harfinin işlendiği siyah kutuda baş harfli kırmızı gül tasarımı, süslemesi için kırmızı kurdele kullanılmaktadır. Aşkınızı ve verdiğiniz değeri mesajlar ile o özel kişiye iletmek ve hissettirmek için kişiye özel harf ile dizayn edilen siyah kutuda kırmızı güller göndermek şık ve ince düşünceli bir tercih olacaktır. Kırmızı güller ile dolu gösterişli bir hediye kutusunu kız arkadaşa veya sevilen kişiye göndermek oldukça anlamlıdır. Kırmızı güllerin romantik ilişkiler ile olan bağı zamanın, kültürün ve inançların ötesindedir.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR