Vazoda Pembe Beyaz Kır Çiçekleri

Vazoda Pembe Beyaz Kır Çiçekleri

  • 800 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 5254

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

İzmir Çiçekçilik ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 45 cm yüksekliğinde aranjman, beyaz papatyalar, pembe kır çiçekleri ve dekoratif garnitürler kullanılarak silindir cam vazo içerisine hazırlanmaktadır. Ürün süslemesi mor kurdele ile yapılarak daha dekoratif bir görünüm elde edilmektedir. Talebe göre süslemede değişiklik yapılabilir. Pembe ve beyazın eşsiz uyumu herkes tarafından bilinir. Kişide pozitif duygular uyandıran, baharın canlılık hissini veren pembe ve beyaz çiçekler doğum günleri, yıl dönümü gibi zamanlarda sevdiğimiz kişilere gönderebileceğimiz hoş hediyelerdir. Sevdiklerimizin gününü güzelleştirmek için jest yapmak istediğimizde bir vazo dolusu güzel kır çiçeğinden daha iyisi yoktur.Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR