4 Dal Beyaz Lila Orkide
4 Dal Beyaz Lila Orkide
4 Dal Beyaz Lila Orkide

4 Dal Beyaz Lila Orkide

  • 371 ,00 TL  
  • 296 ,80 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 5146

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

4 Dal Beyaz Lila Orkide - 25 x 20 cm yüksekliğinde özel şık seramik saksı içerisine 2 dal lila orkide, 2 dal beyaz orkide, dekoratif yeşil yapraklar, cipsolar kullanılarak hazırlanmış şık ve gösterişli orkide aranjmanına sevdikleriniz bayılacak! Orİjinalliği, modernliği ve şıklığı tek bir özel çiçek aranjmanında toplandığı tasarım ürün süslemesi talebe göre değiştirilebilir. Süs çiçekleri arasında güzelliği, asaleti, lüksü ve gücü temsil eden orkidelerin en çok tercih edilen ve talep göreni beyaz ve lila orkidelerdir. Orkideler unisex çiçeklerdendir. Hem erkeklere hem de bayanlara hediye olarak gönderilebilir. Doğum günü, düğün veya iş tebrik gibi farklı amaçlar için gönderilebilecek çiçeklerden orkideler ile hazırlanmış şık ve gösterişli çiçek aranjmanının ayrıca seramik vazosu da çok hoş.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR