Gelin Buketi Yavruağzı Lavanta

Gelin Buketi Yavruağzı Lavanta

  • 1.038 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 9291

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

İthal lavanta rengi güller, yavru ağzı güller ve beyaz güller kullanılarak hazırlanmış özel tasarım gelin çiçeği şıklık ve zarafeti ile aşk masalınızın sembolü olacaktır. Gelin buketi, düğünün genel temasına ve gelinliğin tarzına uygun olarak seçilmelidir. Gelin çiçeği, sadece bir aksesuar değildir aynı zamanda gelinin düğün alalına giriş yaparken taşıdığı anlamlı ve özel bir semboldür. Özellikle yaz ve bahar kır düğünleri konseptine uygun renkleri ile düğününüz için uyumlu ve tamamlayıcı bir parça olacaktır. Beyaz rengin sadece estetik görüntüsü, yavruağzı ve lavanta renklerinin cezbedici güzelliği ile tüm gözleri üzerine çekecek özel tasarım gelin çiçeği, yıllar sonra bile hatırlayacağınız en güzel anınızın en hoş ve anlamlı parçaların bir tanesi olacaktır. 

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR