Şampanya Lavanta Gelin Çiçeği

Şampanya Lavanta Gelin Çiçeği

  • 450 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 7405

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Tamamı ithal şampanya rengi güller, lavanta rengi güller ve beyaz güller ile hazırlanmış özel tasarım gelin çiçeği, eşsiz, çarpıcı ve incelikli renkleri ile ilkbahar ve yaz düğünlerinin vazgeçilmez parçasıdır. Halk arasında eflatun olarak bilinen lavanta renk güllerde çok rastlanmayan bir renktir. Lavanta rengi güller beyaz güller gibi saflığı ve masumiyeti temsil eder ve bu sebeple düğün törenlerinde çokça tercih edilir. Lavanta güllerin temsil ettiği diğer bir duygu ise, dinginlik ve huzurdur. Gelin buketi hazırlanırken bilhassa şampanya, beyaz ve lavanta renklerin kullanılmasının ana sebebi konsepte uygun anlam ve düğün ambiyansı ile tamamlayıcı uyuma sahip olmasıdır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR