Şakayık Gelin Buketi

Şakayık Gelin Buketi

  • 650 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 7814

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Beyaz, pembe ve yavruağzı şakayıklar ve ortancalar ile hazırlanmış özel tasarım şakayık gelin buketi, en özel gününüzün temsilcisi niteliğindedir. Romantizmi ve güzel duyguları temsil eden, gelinin en önemli aksesuarı gelin çiçeği, düğün törenlerinde gelinin elinde tutması gereken anlamlı bir aksesuardır. Şakayık, nadir bulunan eşsiz güzellikteki çiçeklerin başında gelir ve bu sebeple en güzel gelin buketleri şakayıklar ile hazırlanır. Muhteşem düğününüzü, büyüleyici şakayıklar hazırlanmış gelin çiçeği ile unutulmaz bir masala dönüştürebilirsiniz. İster klasik bir salon düğünü, ister ilkbaharda bir kır düğünü, ister rustik bir havada kutlama olsun, her konsepte uyumlu şakayık gelin buketi modern ve şık görüntüsü ile beklentilerinizi fazlası ile karşılayacaktır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR