Kalp Vazoda Gül Aşk Aranjmanı

Kalp Vazoda Gül Aşk Aranjmanı

  • 2.300 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : C1046

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

İzmir Çiçekçilik ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 40-45 cm yüksekliğinde, 23 adet birinci kalite  kırmızı gül, cipso ve yeşillikler ile kalp vazo içerisine  hazırlanan aranjman, aşkınızı sizin yerinize en güzel şekilde dillendirecek. Ürün üzerine bağlanan kırmızı kurdele ile süsleme yapılarak, daha dekoratif ve romantik bir görünüm sağlanmaktadır. Kırmızı güller, eski çağlardan beri aşkın ve tutkunun sembolü olmuştur. Sevginin zarafet ile birleştiği enfes bir kombinasyon kalp vazoda güller ile romantik bir jest yaparak sevgilinizi, eşinizi şaşırtabilir ve hayatınızda önemli bir yeri olduğunu anlatabilirsiniz. 


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR