Vazoda 41 Kırmızı Gül

Vazoda 41 Kırmızı Gül

  • 249 ,00 TL  
  • 199 ,20 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 1015

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

41 adet birbirinden taze ve güzel güller ile çok romantik bir sürpriz yapmak isterseniz bu ürünü tercih edebilirsiniz. Vazo silindir şeklinde ve yüksekliği 30 cm'dir. Kırmızı kurdele ve cipsolar ile süslemesi yapılarak adrese teslim edilmektedir. Kırmızı güller aşkın yanı sıra gizlilik sembolüdür. Gül, yüzyıllar öncesinde gizlice söylenen aşk anlamına gelirdi. Geçmişten bugüne değişiklik göstermeden hala aşkı dillendiren en güzel çiçek olarak kırmızı güller zirvedeki yerini korumaktadır.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR