Vazoda 41 Kırmızı Gül

Vazoda 41 Kırmızı Gül

  • 1.500 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 1015

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

İzmir Çiçekçilik ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 45 - 50 cm yüksekliğinde aranjman, 41 adet birinci kalite kırmızı gül ve cipsolar ile silindir cam vazo içerisine hazırlanmaktadır. Kırmızı kurdele ve cipsolar ile süslemesi yapılarak adrese teslim edilmektedir. Kırmızı güller aşkın yanı sıra gizlilik sembolüdür. Gül, yüzyıllar öncesinde gizlice söylenen aşk anlamına gelirdi. Geçmişten bugüne değişiklik göstermeden hala aşkı dillendiren en güzel çiçek olarak kırmızı güller zirvedeki yerini korumaktadır.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR