Kalp Vazoda Papatya ve Gül

Kalp Vazoda Papatya ve Gül

  • 124 ,00 TL  
  • 99 ,20 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 4223

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Fanus içerisinde 7 adet kırmızı taze ve gösterişli gül ve vazo dolu papatya bulunmaktadır. Fanus yaklaşık 30 cm boyundadır ve içerisi dekoratif taşlar ile süslenmektedir. Papatyalar,  baharın gelişinin, yeni bir başlangıcın ve sevginin sembolüdür. Masum ve romantik görüntüsü ile özellikle bayanların bayıldığı papatyalar sevgiliye, anneye veya sevilen kişiye gönderilecek en güzel hediye çiçek seçeneklerinden bir tanesidir. Kırmızı güller ise sevilen kişiye göndermek istendiğinde ilk akla gelen en güzel çiçeklerdir.Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR