Mavi Gül Orkide

Mavi Gül Orkide

  • 1.900 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 1243
Stokta yok. Benzer ürünler için tıklayınız.

Ödeme Seçenekleri

İzmir Çiçekçilik ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 60-65 cm yüksekliğinde 2 dal beyaz orkide, 6 adet mavi gül, cipsolar ve dekoratif garnitürler ile ayaklı vazo içerisine hazırlanmaktadır. Mavi en popüler renklerden biri olmasına rağmen, çiçekli bitkilerde bulunan en nadir tonlardan biridir. Koyu mavi güller, tıpkı rüyadaki gibi ütopik yeni bir dünyayı görmekle ilişkilendirilebilir, hayaller ve düşünceler ile bağdaştırılabilir. Hayatında yeni bir pencere açan, yeni bir iş kuran, yeni başlangıç yapan sevdiklerimize mavi güller ve beyaz orkide ile hazırlanmış göz alıcı ve şık çiçek tasarımını göndermek son derece uygun olacaktır. Mavi ve beyazın eşsiz uyumu alıcı kişiyi cezbedecektir. Güller sevginin, orkide ise asaletin ve lüksün sembolüdür. En güzel çiçekler, denilince akla gelen orkide ve mavi güllerin kombinasyonu ile oluşturulmuş çiçek tasarımı sevdiklerini güzel bir jest yapmak için doğru seçim olacaktır.Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR