Orkide Kalp Çikolata

Orkide Kalp Çikolata

  • 270 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 5534
Stokta yok. Benzer ürünler için tıklayınız.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 65 cm boyunda birinci kalite 2 dal beyaz orkide ve Elit marka çikolata paketi ile hazırlanmış tasarım tam da aradığınız ürün. Kalp kutuda çikolata ve beyaz orkide kombinasyonu ile sevdiklerinizin kalbini çalmak için çok hoş bir hediye seçeneğidir. Aşk inanılmaz bir duygudur ve dünyaya daha güzel bir gözle bakmanızı sağlar. Biricik aşkınızı özel hissettirmek ve gününü güzelleştirmek için orkide ve kalp çikolata ürününü tercih edebilirsiniz. Sevgiliye gönderilebilecek en güzel hediye çiçeklerden beyaz orkideler kırmızı kalp şeklinde çikolata paketi ile beklentilerinizi fazlası ile karşılayacak harika bir seçenektir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR