Özel Seramik Saksıda Kaktüs
Özel Seramik Saksıda Kaktüs

Özel Seramik Saksıda Kaktüs

  • 130 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 4572

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 25- 30 cm boylarında ürün, sukulent ve kaktüsler ile özel lacivert seramik üzerine tasarlanmaktadır. Üründe ayrıca kuş ve mantar figürleri bulunmaktadır. Kaktüs, dikenleri olan parlak renkli çiçekler açan dikenli bir bitkidir. Sukulent türü olan kaktüs bitkisi, uzun ömürlü kurak alanlarda yetişen minyatür ve dekoratif bir saksı bitkisidir. Özel tasarım seramik vazo içerisine görselliği ile dikkatleri üzerine çeken en güzel kaktüsleri barındıran ürün, çalışma masanızı, odanızı dekore etmek için çok hoş bir seçim olacaktır. Lacivert seramikte bulunan kaktüsü dostlarınıza, sevdiklerinize göndererek incelikli bir sürpriz yapabilirsiniz.

Mevsime ve stok durumuna göre ürünlerde değişiklik olabilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR