Saksıda 6 Dal Orkide
Saksıda 6 Dal Orkide

Saksıda 6 Dal Orkide

  • 700 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 4510

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 70 cm boyunda 6 dal birinci kalite beyaz orkide ile porselen saksı üzerine hazırlanmış sunum minyatür bir orkide bahçesini andırmaktadır. Zarafetin ve güzelliğin modern sunumu porselen saksıda beyaz orkideler, alıcı kişinin kalbini çalacak çok hoş bir hediye seçeneğidir. Uzun ömürlü ve bakımı kolay orkideler, kalıcı bir hediye çiçek olmasından dolayı, sevdiğiniz kişiye sizi hatırlatacak ve aranızdaki bağı daha da güçlendirecektir. Beyaz orkideler unisex çiçekler olduğu için hem erkeğe hem de kadına gönderilebilecek şık ve çok yönlü çiçeklerdir.Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR