Geçmiş Olsun Çiçek

Hastaya en güzel hediye geçmiş olsun çiçeğidir. Onların bu zor günlerinde acılarını bir nebze olsun dindirmek için, küçük bir not ile çiçek yollayın. Onların yanında olduğunuzu hissederek güç bulacaklardır. "Sağlığı olanın umudu vardır umut da yaşamak için her şeydir" denir. Hasta olan birine umut vermek, mutlu etmek yapılabilecek en güzel şeydir. Hastayı neşelendirmek ve yüzünde tebessüme sebebiyet verecek en güzel şey yakınları tarafından geçmiş olsun dilekleri eşliğinde alacağı bir çiçektir. Hastaya çiçek göndermek, moral vermeye yardımcı olur. Mis kokulu taze cıvıl cıvıl bir çiçek buketi, sevimli oyuncaklar eşliğinde çiçekler hastaya geçmiş olsun demenin en incelikli ve sevimli yoludur. Duygusal ve zihinsel güç en az beden sağlığı kadar kıymetlidir ve kişiyi hayata bağlar. Hasta bir yakınınıza gönderilebilecek en uygun çiçekleri Geçmiş Olsun Çiçek kategorisi altında toplayan İzmir Çiçekçilik, hastaneye, hasta odasına, evinde istirahat eden hastanın adresine çiçek teslimatı yapmaktadır. Geçmiş olsun çiçekleri hastane kabul koşullarına uygun olarak özen ile hazırlanmaktadır.

Hastaya Çiçek

Hasta ziyaretine giderken hastaya çiçek götürmek bir gelenektir. Capcanlı çiçekler hastayı biraz daha neşelendir ve moralinin yerine gelmesini sağlar. "Sevgi en büyük ilaçtır" denir. Hasta bir kişiye hediye edilen çiçek, sevgi göstergesidir ve hastaya ilaç gibi gelir. Hastaya Çiçek kataloğunda en güzel vazo çiçekleri, orkideler, oyuncaklı çiçekler, kek sepeti, hediye kutuları ve saksı çiçekleri arasından çok hoş bir hediye çiçek seçip, hastanın adresine gönderebilir, unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz. İnsanların birbirlerine en çok ihtiyaç duyduğu zamanlar hastalık gibi kötü günlerdir. Böyle günlerde yapılan hoş bir jest ömür boyu unutulmaz ve kişileri birbirine bağlar. İzmir Çiçekçilik kendi özel servis araçları ile hastaneye, hasta odasında dinlenmekte olan, ameliyattan yeni çıkmış veya gözetim altında bulunan hastalara özenle ile çiçek teslimatı yapmaktadır. Çiçekler hasta ortamına uygun ve özen ile seçilerek satışa sunulmaktadır. Hastaya çiçek göndermenin en hızlı ve güvenli yolu ile kişiselleştirilmiş Geçmiş Olsun temalı notlarınızı seçtiğiniz çiçekler ile birlikte göndererek güzel dileklerinizi iletebilirsiniz. 

Geçmiş Olsun Çiçek Notları

  • Seninleyiz, hızlı bir iyileşme süreci diliyoruz. Geçmiş olsun!
  • Geçmiş olsun seni çok seviyoruz.
  • Yakında daha iyi hissedeceğin musmutlu, harika günlere!
  • Çabuk iyileş ve hemen aramıza dön. 
  • Daha güzel günlere.. Çabuk iyileş!
  • Çok özlendin! Geri dönüşünü dört gözle bekliyoruz hemen iyileş lütfen!
  • Bir an önce sağlığına kavuşman dileğimle. Çiçekler ile birlikte sevgilerimi de gönderiyorum.
  • Hep birlikte daha neşeli ve güzel günlere canım arkadaşım. Hemen iyileş ve zımba gibi ol! Seni çok seviyoruz.
  • Çabucak iyileşmen için sürekli dua ediyorum. Yakında da eskisinde de iyi olacaksın çok mutlu, sevgi ve neşe dolu günlere!
Whatsapp ile Sipariş