Ayıcık ve 15 Adet Kırmızı Gül

Ayıcık ve 15 Adet Kırmızı Gül

  • 1.800 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 1927

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

İzmir Çiçekçilik ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

70 cm boyunda sevimli ayıcığın kucağında 15 adet birinci kalite kırmızı gül bulunmaktadır. Romantik ve sevimli bir sürpriz için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Sevdiğimiz kişiye hediye vermek söz konusu olduğunda güller ve sevimli pelüş ayıcıklar nihai bir kombinasyondur. Güller aşkı dillendirirken, sevimli pelüş oyuncaklar şefkat ve sevginin simgesidir. Sevgililer günü, doğum günü gibi özel günler için en uygun hediyelerden bir tanesi ayıcık ve gül ikilisidir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR