Kalp Vazoda Mavi Güller 11 Adet
Kalp Vazoda Mavi Güller 11 Adet

Kalp Vazoda Mavi Güller 11 Adet

  • 150 ,00 TL  
  • 120 ,00 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 4915

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Kalp şeklinde yaklaşık 20 cm yüksekliğinde cam vazo içerisine, 11 adet çarpıcı mavi ile hazırlanmış romantik vazo çiçeği o özel kişinin kalbini fethetmeye hazır. Doğada aslen var olamayan mavi güller özel olarak üretilir ve dizayn edilir. Eşsiz ve bulunmaz mavi gülleri, sevgiliye hediye etmek sevgiliyi özel hissettirir. Mavi gül var olmayan esrarengiz rengi ile ulaşılmazlığı, sonsuz ve özel bir aşkı sembolize eder. Kalp vazoda mavi güller çok popüler olmakla birlikte nadir bulunan özel bir üründür. Doğada rastlanmayan mavi renk güller, sanata ve edebiyata yüzyıllardır konu olmuştur. Var olmayana, erişilemeyene olan tutku, mavi güllerin bu denli talep görmesinin de asıl sebebidir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR