Kütükte 11 Gül ve Çikolata

Kütükte 11 Gül ve Çikolata

  • 250 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 1131

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 40 cm boyunda ürün, 11 adet birinci kalite kırmızı gül ve Damak marka antep fıstıklı çikolata ile hazırlanmaktadır. Ürün ile sevdiklerinize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Kırmızı gül, güller arasında tahta sahip en özel güldür. Aşkın temsili Sevgililer Günü'nde en çok gönderilen çiçek kırmızı güldür. Kırmızı güllerin, anlamı eski Yunan mitolojinde Aşk Tanrısı Afrodit'in güller ile ilgili olan hikayesine kadar dayanır. Eğer aşkınızı sizin yerinize zarafetle dillendirecek bir hediye çiçek arıyorsanız Kütükte 11 gül ve çikolata ürünü doğru bir seçim olacaktır. Üründe aşkınızı memnun edecek 1 adet lezzetli çikolata bulunmaktadır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR