Kütükte 7 Kırmızı Gül
Kütükte 7 Kırmızı Gül
Kütükte 7 Kırmızı Gül

Kütükte 7 Kırmızı Gül

  • 240 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 2787

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 25-30 cm yüksekliğinde ürün, 7 adet birinci kalite kırmızı gül, cipsolar ve dekoratif yeşil yapraklar ile doğal kütük üzerine hazırlanmaktadır. Kırmızı güller, sevilen kişiye sunulacak edilebilecek klasik ve romantik bir jesttir. 
Kırmızının en güzel tonundan kırmızın güllerin aşkınızı sizin yerinize dillendirmesine izin verin. Çiçek üzerine ekleyeceğiniz "Seni seviyorum" temalı veya kişisel notlar ile kütük üzerine hazırlanmış kırmızı gülleri daha özel kılabilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü gibi özel günler için de klasik ama çarpıcı bir seçenek olan kütükte güller, sizin için özel olan kişiyi çok mutlu edecektir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR