Mavi Gül 21 Adet Kalp Vazoda

Mavi Gül 21 Adet Kalp Vazoda

  • 236 ,00 TL  
  • 188 ,80 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 2338

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Mavi Gül 21 Adet Kalp Vazoda -  25 cm boyunda kalp şeklinde vazo içerisine 21 adet mavi gül, cipsolar ve dekoratif yeşil yapraklar kullanılarak hazırlanmış dikkat çekici güzellikte hediye çiçek sunumunu sevdiğiniz kişiye gönderebilirsiniz. Kalbinizin en derininde bulunan aşkınıza sevgi ve ilginizi ifade etmek için bir dakikanızı ayırmanız yeterli. Mavi güller eşsiz ve sonsuz sevgiyi anlatan özel güllerdir. Ömür boyu süren, benzersiz bir sevgiyi dillendirmenin en hoş yollarından bir tanesi kalp vazo içerisinde mavi güller ile dolu bir hediye göndermektedir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR