Vazoda 21 Kırmızı Güller
Vazoda 21 Kırmızı Güller

Vazoda 21 Kırmızı Güller

  • 149 ,00 TL  
  • 119 ,20 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 5971

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Vazoda 21 Kırmızı Güller - Ürün boyutu yaklaşık 40 cm.  En kaliteli kırmızı güller kullanılarak hazırlanmış çok romantik bir sunum. Evrensel sevgi, aşk, tutku ve romantizmin sembolü olan kırmızı güllerin Sevgililer Günü'nde ne milyonlarca talep edildiğinin kanıtı... Her gül şüphesiz ki güzel ve özeldir ve kendine has bir  duyguyu sembolize eder. Kırmızı gül, güller arasında en çok tercih edilen en tutkulu olandır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR